Ako rozoznať dobrého finančného agenta? Dobrá otázka. Ktorý je dobrý finančný agent a ktorý nie? Toho nie práve najlepšieho, spoznáte asi v okamihu, keď Vám ten kvalitný ukáže priamo čierne na bielom, kde, čo a ako máte nastavené, a kde to viete mať najvýhodnejšie pre vás (nie pre banku, dokonca ani nie pre nás ako sprostredkovateľov).

Ako rozoznať dobrého finančného agenta?

Kto je pre koho ten pravý? Stretla som sa s konkurenciou, ktorá mi tvrdila, že jej klientom vyhovuje rýchlosť online sveta, a že uprednostňujú práve všetko riešiť cez web stránku, maximálne telefonicky. Pre niekoho možno výhoda.

Každého jedného z nás si viete preveriť v registri finančných agentov NBS, každý z nás má svoje registračné číslo, na základe ktorého môže podnikať v danom sektore poistenia, kapitálového trhu, vkladov, úverov, starobného dôchodkového sporenia a doplnkového dôchodkového sporenia. Nájsť ho viete tu.

U nás si s vami dohodneme stretnutie, kde si podľa vašich časových požiadaviek prejdeme vašu aktuálnu situáciu. Zaujíma nás vaša životná situácia, pretože len spoznaním nej vám vieme ponúknuť tie správne varianty a ponuky. Spolu si rozoberieme, aké máte možnosti pri riešení každej potreby a sami sa rozhodnete, ktorá ponuka je pre vás tá najlepšia. Ak už máte uzatvorené produkty, skontrolujeme ich a aktualizujeme – ak je to potrebné. Povieme si plusy aj mínusy, na rovinu.

Tým pre vás naše služby nekončia. Zariadime potrebné „papierovačky“, komunikáciu s poisťovňou či bankou, či už ohľadom nových ponúk alebo vášho aktuálneho portfólia.
Všetko vysvetlíme, a to kedykoľvek, o 5 minút, o mesiac, o rok… našim klientom poskytujeme servis pravidelne podľa potreby.

Tak isto sme vám nápomocní aj v nasmerovaní počas poistnej udalosti alebo sme k dispozícii pri vybavovaní celého kolobehu s poisťovňou. Našu vizitku s kontaktom na nás, či priamo na našu centrálu môžete využiť kedykoľvek.

A či sa vám takýto prístup páči? Sami nám dajte feedback, ako ste sa s nami cítili, ako sa vám páči spolupráca s nami, a či nás považujete za dobrých finančných agentov.