Prečo riešiť služby cez finančného sprostredkovateľa? Častokrát sa stretávame s názorom, že „Vybavím si to sám, nechcem, aby sa na tom niekto nabalil” alebo „Ja si viem poradiť” a podobne.

Dajme si ruku na srdce. Kto z bežných ľudí dokáže obehať VŠETKY BANKY, VŠETKY POISŤOVNE, VŠETKY ĎALŠIE INŠTITÚCIE, aby si dokázal spraviť prehľad a dokázal porovnať všetky podmienky produktu? Možno aj dokáže, ALE koľko mu to reálne zaberie času?

Prečo riešiť služby cez finančného sprostredkovateľa?

  1. Obrovskou výhodou v rámci využitia služieb maklérskych spoločností je to, že šetríme klientovi ČAS.
  2. Neoddeliteľnou výhodou je, že šetríme PENIAZE. Ak sa aj človek nabehá sám, tak reálne na tom danom produkte neušetrí, pretože už len pohonné hmoty si musí započítať do kalkulácie nákladov na produkt, ak by mal byť naozaj poctivý.
  3. Výhodou je, že šetríme klientovi NERVY. Aj vám sa už stalo, že pred vstupom do banky si musíte zobrať najprv „lístok”, aby ste sa dostali na rad?

V rámci argumentu „Nechcem, aby sa na tom niekto nabalil…“ treba upozorniť, že každý produkt už pri kalkulovaní ceny MÁ V SEBE ZAHRNUTÚ PROVÍZIU. Čiže je úplne jedno, či si to klient vyrieši priamo v banke/poisťovni, nakoľko ak mu to rieši agent, províziu získava priamo on a keď to rieši v banke, zostáva provízia v banke. Presne taká istá.

A k druhému spomínanému argumentu „ja si viem poradiť…”, samozrejme, že si človek vie poradiť. Ale naozaj vo všetkom? Predstavte si, že vás bolí zub – sami si ho zaplombujete? Máte dlhé vlasy – sami si ich ostriháte? Potrebujete vyriešiť konsolidáciu svojich záväzkov – sami si ju spravíte? Koľko času vám to zaberie? Koľko nervov pri tom stratíte? Nechajte to na odborníkov. Tak isto ako na zubára, tak isto ako na kaderníčku, rovnako sa s dôverou obráťte aj na Vášho finančného agenta.

Správny finančný agent sa neustále a pravidelne vzdeláva na rôznych školeniach a tiež samovzdelávaním, takže informácie, ktoré Vám poskytne by mali byť vždy aktuálne, pravdivé a komplexné.
Dovoľte si presunúť finančné záležitosti na plecia Vášho agenta a venujte svoj čas veciam, ktoré Vás bavia a ktoré máte radi, sme tu pre Vás.