Referencie

A toto o nás hovoria klienti. Pozrite si naše referencie.

Keď ste s nami spokojní, neváhajte sa podeliť s vašou skúsenosťou. Keď sa vám niečo nepáči, povedzte to nám, posunie nás to vpred.

Petra S.
Asistentka

K Zuzke som sa dostala na odporúčanie jej sestry, veľmi prehľadne a zrozumiteľne mi všetko vysvetlila a pochopila som, že nemusím mať zbytočne veľa produktov, ale stačí jeden kvalitný a som v pohode na celý život.

S čímkoľvek mám problém, neváham sa jej opýtať, lebo vždy rýchlo odpovie.

Andrea & Matej V.
Materská dovolenka / grafik

Vďaka BSG a Zuzke sme zistili, že naozaj existujú ľudia, ktorí Vám chcú pomôcť a ukážu Vám fakty, vďaka tomu som zistila, čo som v zmluvách mala a priznám sa, dovtedy som ani netušila, že existujú nejaké podmienky.

Ak hľadáte niekoho, kto Vám vysvetlí podrobnosti a preloží do ľudskej reči, čo tie veci znamenajú, ste na správnom mieste. Vďaka Zuzke pochopil aj manžel význam životnej poistky a s radosťou ju platí…

Náš syn ešte nebol na svete a už som Zuzku urgovala, že treba aj jemu uzavrieť poistku, a dobre sme urobili, lebo naše dieťa je veľmi živé a takto vieme, že je aj dostatočne ochránené, keby sa mu náhodou niečo stalo.

Marta Š.
Koordinátor vzdelávania

Moja prvá reakcia bola: „Vy kde ste boli pred dvoma rokmi?“ Vtedy som totiž riešila operáciu mojej dcérky a dokonca dvakrát, ani som netušila, čo všetko môžu mať deti poistené a z čoho všetkého sa dá žiadať plnenie.

Vďaka Zuzke vieme, že sme ochránení a na pravidelnej báze nás oboznamuje s aktuálnymi informáciami. Vďaka nej viem, čo v zmluvách máme a za čo platíme.

Peter S. s rodinou
Programátor

Za stretnutie so sl. Šajánkovou môže grilovačka na záhrade a to, že nemám rád papierovanie a administratívu.

Chcel som sa týchto povinností zbaviť, tak som celú agendu priniesol na „posúdenie“ Zuzane. Postupne mi vysvetlila, ktoré produkty sú úplne zbytočné, ktoré sú zle nastavené a ktoré mi chýbajú.

Po niekoľkých stretnutiach som mal ja aj s partnerkou a dcérou všetko upratané v jednom prehľadnom šanóne. Zároveň máme aj základné informácie ako produkty fungujú. Nakoniec aj tak, vždy, keď mám nejakú otázku, píšem a pýtam sa. Postupne som si doobjednal pripoistenia, lebo som začal často využívať taxíky, refinancovali sme hypotéku, pomenili poistky, dohodli rodinné cestovné poistenie a po dvoch rokoch „výpadku“ aj havarijné poistenie auta.

Mať človeka, ktorý sa o tieto veci stará je pre mňa neskutočne pohodlné. V podstate mi stačí WhatsApp, aby som zistil, zmenil alebo vybavil čokoľvek, čo sa týka poistenia a rodinných financií. A ten prehľadne uprataný šanón som už neotvoril.

Eva F.
Materská dovolenka

Zuzka Šajánková je moja kamoška z čias materskej dovolenky so staršou dcérou. Pedant vo všetkom, čoho sa chytí, to dotiahne do úspešného konca.

Má moju plnú dôveru a keď mi povedala, že by chcela začať kariéru v Broker Service Group, a že by sme boli jej prvými klientmi, tak som sa ničoho nebála a išla som do toho. Prekopali sme všetky poistky, čo sme mali uzatvorené, aj hypotéku.

Pozitíva: Čo bolo zle, teda nevýhodné pre nás, sme zrušili, opravili alebo našli iné riešenie v inej poisťovni. Čo bolo dobre, to sme ponechali tak.

Náš prvý „refinanc“ hypotéky, ktorého sme sa báli, že ako si sami poradíme v banke, aby nás neobabrali, nezavádzali falošným „povinným poistením domácnosti“, čo, ako sme sa od Zuzky dozvedeli, nie je povinné, aj keď to tak v banke radi predkladajú.

Keďže sme veľa veciam nerozumeli, dali sme si ich od Zuzky vysvetliť a v podstate ona za nás všetko zistila, vybavila, obehala a my sme už len išli podpísať novú hypotéku, ktorú sme si ešte aj zlúčili so spotrebným úverom, dali to do jednej banky a nakoniec sme ušetrili vďaka Zuzke 300 € mesačne.

Teraz, keď do tých vecí vidím o trochu viac, máme životné poistenie všetci 4 členovia rodiny.

Čo je super:
Zuzka sa nám ozve vždy, keď vie o nejakej výhodnejšej ponuke, napr. na auto, či čokoľvek, čo vie, že sa nás týka. Narodila sa nám druhá dcérka, vravím si, že aj jej dáme niekedy spraviť životnú poistku, keď bude na to čas. Spýtala som sa Zuzky a ona mi hneď všetko pripravila, prišla, podpísali sme a malá je poistená.
Nebyť Zuzky, tak malú poistím reálne tak o 3 roky, keď by som si konečne na to našla čas. Keď vidím Zuzku, vždy ju vidím pozitívne naladenú, spokojnú, vidno na nej, že má rada svoju prácu a šíri im dobré meno.

Negatíva:
Na Broker Service Group nemám vôbec žiadne negatíva. Som maximálne spokojná a keby ma oslovili z inej firmy, tak ich slušne odmietnem, lebo tu som spokojná a nemám dôvod meniť.

Negatívnu skúsenosť máme, ale z inej firmy, ktorú sme navštevovali pred tým ako sme stretli Zuzku. Oslovil nás pán z (asi by som nemala robiť reklamu) tak „PG“. Ponúkol nám produkty z jeho firmy, ktoré nám sľubovali, že si vďaka ich sporeniu o 20 rokov splatíme hypotéku, „také je to výhodné“.

Ďalej priateľovi uzatvoril také životné poistenie, že platil nehorázne veľa a to bol poistený iba pre prípad smrti, nič viac, ani úrazy, ani zlomeniny atď. čo iné poisťovne v tej sume všetko ponúkali.

Ten pánko po čase na nás vyvíjal nátlak, praktiky dnešných šmejdov, pomaly tam na nás kričal, že prečo mu nedôverujeme, chcel pred nami roztrhať „Dohodu o spolupráci„, ktorú sme podpísali, ale k ničomu nás nezaväzovala, že s nami ukončí spoluprácu, ak s ním neuzatvoríme ďalší produkt jeho firmy.

Odišli sme a odignorovali sme ho úplne. Odvtedy sme už neverili týmto skupinám ľudí. Neskôr sme zistili, že tento pánko mal na nás kontakt od vzdialeného príbuzného, na ktorého tiež vyvíjal nátlak pri každom stretnutí, že mu musí dať kontakty na nejakých známych, čo ešte nemajú uzatvorené poistky! NEHORÁZNY PRÍSTUP !

Až Zuzka nám ukázala ako má vyzerať seriózna firma, ktorá nepotrebuje robiť nátlak na ľudí, aby si ich získala, vždy nám je ochotne nápomocná, keď niečo potrebujeme a ozve sa aj prvá, keď vie o niečom, čo je pre nás výhodné.

Ďakujeme Zuzi, odporúčam ťa všetkým, si jednička v tom, čo robíš.

Iveta F.
Ekonómka

Veľmi sa mi páčil profesionálny prístup pána Cabana, ústretovosť a ochota nájsť riešenie, ktoré predovšetkým vyhovovalo mojim potrebám.

Hoci sa veľmi neorientujem vo finančnom svete, zrozumiteľne mi všetko laicky vysvetlil a ukázal ako fungujú jednotlivé produkty.

Anna Sz.
Štátny sektor

Pre mňa bolo rozhodujúcim krokom k nadviazaniu spolupráce s p. Cabanom to, že som už mala zmluvy v jednotlivých inštitúciách a nenaliehal na ich zrušenie, nakoľko som už mala také predchádzajúce skúsenosti.

Po preštudovaní zmlúv mi len upravil niektoré z parametrov a poradil, čo by som tam mohla zmeniť. Tento prístup považujem za veľmi profesionálny a zdvorilý.

Michal H.
IT technik

Keď ma oslovil p. Caban, vedel som, že ide o finančné záležitosti. Pravdupovediac som veľmi nechcel ísť na stretnutie, lebo som už zažil nátlak od iných firiem…

Prvé stretnutie bolo tak ľudské a priateľské, že som zmenil názor na finančných agentov a nechal si riešiť všetky finančné veci len ním.

Nejde o to, koľko rokov je človek v tejto profesii, ale ako sa vie v nej obracať a hľadať riešenia pre klientov.

Juraj O.
Analytik

Odbornosť, profesionalita a precíznosť. Získal som nielen svojho finančného sprostredkovateľa, ale aj priateľa zároveň.

Jana F.
Podnikateľka

Som veľmi spokojná, mám rada, keď všetko ide ako po masle a Zuzka je veľmi promptná a všetko rýchlo vybaví a odkomunikuje.

Nika V.
Materská dovolenka

Úprimne som si nikdy nemyslela, že budeme niečo riešiť cez finančných agentov, ale odteraz už všetko len cez teba Zuzka Caban.

Spolu s manželom sme boli mega spokojní, lebo vieme, že nás neoklamete, všetko, čo ste hovorili je transparentné a dá sa to pozrieť aj v tej-ktorej poisťovni priamo, na všetko si nás upozornila na základe skúseností a maličkých písmeniek…

Fakt super, budem odporúčať určite aj ďalej.

Kariéra u nás

Prezrite si pozície, ktoré aktuálne obsadzujeme. Radi sa o nich s Vami porozprávame osobne.

Spoznajte náš tím

Toto sme my. S nami budete komunikovať, riešiť poistenie a, samozrejme, aj poistné udalosti.
Podarilo sa nám vytvoriť profesionálny tím odborníkov na financie, poistenie a hypotéky.

Od chvíle, keď sa nám po prvýkrát ozvete, sa môžete spoľahnúť, že dostávate najlepšiu možnú starostlivosť.

Dáša Debnárová

Dáša Debnárová

Senior director

Ľubomír Caban

Ľubomír Caban

Senior Manager

Zuzana Šajánková

Zuzana Šajánková

Junior Manager

Zuzana Caban

Zuzana Caban

Majetková špecialistka

Nikoleta  Bieliková

Nikoleta Bieliková

Hypotekárny špecialista

Olívia Bratková

Olívia Bratková

Junior manager

Miesto pre teba.

Chcem to skúsiť

Táto stránka používa cookies aby sme sa čo najlepšie prispôsobil vašim potrebám. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky zároveň tým súhlasíte s používaním cookies.

Viac info

    Dohodnite si stretnutie

    Zanechajte nám na vás kontakt a my sa vám onedlho ozveme. Ďakujeme.